שיתוף
תגובות
משפט » הפקולטה למשפטים מת"א תתמודד בתחרות בינלאומית
הישג ישראלי
נבחרת הג׳סאפ של הפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב זכתה בתחרות המשפט המבויים בישראל. תתמודד בתחרות בינלאומית שתתקיים במרץ ובאפריל באופן מקוון
משפט | צילום: Zolnierek, שאטרסטוק

נבחרת הג׳סאפ של הפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב זכתה בתחרות המשפט המבויים בישראל ותתמודד בתחרות בינלאומית שתתקיים במרץ ובאפריל באופן מקוון.

תחרות הג׳סאפ היא תחרות המשפט המבוים הגדולה בעולם, שבה משתתפות כ-700 נבחרות מכ-100 מדינות. התחרות מדמה טיעון אל מול בית הדין הבינלאומי לצדק. המקרה של השנה נוגע להתפרצות פנדמיה ודיני בריאות בינלאומיים; זכויות אדם; זכויות פליטים ומבקשי מקלט; סמכות שיפוט ואחריות מדינה על ירי שגרם להתרסקות של מטוס אזרחי.

הנבחרת של הפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב תמשיך להתחרות במהלך מרץ ואפריל בתחרות הבינלאומית שתתקיים השנה באופן מקוון. פאנל השופטים השנה: נשיאת ההרכב: אל"ם (מיל') עו"ד פנינה שרביט ברוך. שופטים: ד׳׳ר איתמר מן, הפקולטה למשפטים, אוניברסיטת חיפה; עו׳׳ד עמית הוימן, מנהל מחלקת משפט בינלאומי במשרד החוץ.

את התחרות בישראל ליוו המלווה האקדמית ד״ר נטלי דודזון, המאמנת עו׳׳ד מרים סטרנג, ועוזר המאמנת, הסטודנט אלון מלאבר.

כמו כן, בפקולטה למשפטים בתל אביב ביקשו לברך את הנבחרת של הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית על העבודה הקשה, ועל הרמה הגבוהה שהוצגה ואף, להודות למשרד אגמון ושות׳ רוזנברג הכהן ושות׳ ולמרכז מינרבה לזכויות אדם על תמיכתם בפקולטה למשפטים בתחרות היוקרתית.

הצטרפו ועקבו אחר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכני
פופולרי
ויראלי
מטבע
שער יציג
שינוי
עדכון אחרון:
התקשורת, כמו אש, היא משרת נהדר, אך אדון נורא
(ג'יימס פנימור קופר)

התקינו את האפליקציה החדשה שלנו!
ותישארו מעודכנים