בחזית ONLINE

39 ₪

לחודש
(סה"כ 468 ש"ח במקום 708 ש"ח )

59 ₪

לחודש
ניתן לבטל בכל עת

בחזית PREMIUM

9.9 ₪

לחודש
(סה"כ 118 ש"ח במקום 238.8 ש"ח )

19.9 ₪

לחודש
ניתן לבטל בכל עת

בחזית PREMIUM +

49 ₪

לחודש
(סה"כ 588 ש"ח במקום 828 ש"ח )

69 ₪

לחודש
ניתן לבטל בכל עת

שאלות ותשובות

על מנת להירשם לאתר יש להיכנס לדף הבית של אתר 'בחזית מדיה' וללחוץ על כפתור הרשמה המופיע בחלקו העליון של המסך. שם יש להכניס פרטים אישיים ולהמשיך את תהליך הרישום על פי ההנחיות באתר.

בעמוד החשבון שלי תוכלו להירשם או להתחבר לאתר, כאשר לאחר ההתחברות יוצג לכם תפריט הכולל שורה של אפשרויות הזמינות לגולשים מחוברים.

בעמוד עדכון פרופיל תוכלו להגדיר את הפרטים האישיים שלכם, כאשר בהתאם להגדרות אלו גם יוצגו לכם תכנים מותאמים אישית (לדוגמה: תושבי ירושלים יראו חדשות מקומיות בעדיפות על פני תושבי בני ברק).

בעמוד התראות וניוזלטרים תוכלו לעדכן את העדפות התוכן שלכם, לאיזו מהדורה להיות מנוי ואיזה כתבות לקבל. (לדוגמה: מנויים למהדורת הכלכלה שיבחרו רק בתחום העניין נדל"ן יקבלו במייל אך ורק כתבות נדל"ן).

בנוסף, תוכלו לעבור דרך לוח הבקרה לממשק השיווק החכם של 'בחזית מדיה', לדווח במייל האדום, לאפס סיסמה, להנות מקופונים בלעדיים בבתי עסק ועוד.

גולשים שנרשמו לאתר ולא רכשו מינוי, עשויים לקבל גישה למספר מוגבל של כתבות פרימיום בחודש קלנדרי. בנוסף, נהנים המנויים מגישה חופשית לשירות הניוזלטר המתקדם של 'בחזית מדיה', המאפשר קבלת חדשות ועדכונים במייל לתחומי עניין ממוקדים.

שירות בלעדי נוסף לגולשים שנרשמו לאתר 'בחזית מדיה', מאפשר לגשת לדף בית מותאם אישית הכולל אך ורק כתבות ועדכונים העונים לתחומי העניין של הגולש, בהתאם למה שמוגדר בעמוד הפרופיל האישי.

תוכן הוא מוצר לכל דבר: יש לו עלויות ייצור והוא מייצר ערך מוחשי למי שמשלם עבורו. ככל שהתוכן העיתונאי אמין ומביא ערך מוסף מהותי – כך המערכת שמאחוריו מורכבת ויקרה יותר. במערכת 'בחזית מדיה' מועסקים עשרות כתבים, עורכים, תחקירנים, צלמים, מעצבים ומומחי דיגיטל שפועלים מסביב לשעון שהמוצר יהיה האיכותי ביותר.

בשונה מאתרי החדשות והתוכן האחרים במגזר החרדי, ששמים דגש אך ורק על הדיווח החדשותי השוטף. 'בחזית מדיה' פועלת מסביב לשעון להפקת כתבות מגזין מושקעות, לצד תחקירים עיתונאיים איכותיים של טובי התחקירנים בעיתונות החרדית.

לצד זאת, 'בחזית מדיה' היא המערכת העיתונאית היחידה בדיגיטל החרדי המסקרת לעומק את תחומי הבריאות והכלכלה, לצד מדור ייעודי לאישה החרדית ומדור תורני נרחב.

כל זה דורש השקעה הגדולה פי כמה וכמה ביצירת התוכן, כאשר ההכנסות מפרסום באתר אינן מכסות על פי דרך הטבע הוצאות אלו. אנו ב'בחזית מדיה' מאמינים בכך שהציבור מעוניין בכלי תקשורת שייצר עבורו תוכן עם ערך – ואף ישלם עליו.

מינוי פרימיום באתר 'בחזית מדיה' מעניק לך גישה חופשית לכל תכני 'בחזית מדיה' באתר, בסמארטפונים ובאייפד, כולל פרויקטים מגזיניים מושקעים ותחקירים עיתונאיים. בחלק מהמסלולים נהנים המנויים גם משירות עדכוני החדשות במסרוני SMS.

בנוסף, מעניק המינוי חווית משתמש נקייה וראשונה מסוגה, עם מינימום פרסומות.

שירות הפרימיום של 'בחזית מדיה' פועל בשלושה מסלולים שונים, כאשר לכל אחד מהם שתי אפשרויות תשלום. הראשונה, המוזלת יותר, באמצעות תשלום מראש לשנה (באפשרות זו תחסכו עשרות שקלים), והשנייה באמצעות תשלום מתחדש בכל חודש קלנדרי.

מסלול 'בחזית ONLINE' מאפשר לכם לשירות החדשות ב-SMS בלבד; מסלול 'בחזית PREMIUM' מספק גישה לכל תכני הפרימיום, לצד ממשק נקי עם מינימום פרסומות באתר 'בחזית מדיה'; ומסלול 'בחזית PREMIUM +' כולל את שני המסלולים יחד.

כן. כמה שזה נשמע מופרך, למרות התפתחותן של הרשתות החברתיות והתוכן המתפרסם בהן בחינם (כולל בערוצי וקבוצות התוכן של 'בחזית מדיה') ישנם חרדים רבים שאינם נגישים לאינטרנט וקבלת העדכונים ב-SMS מהווה פתרון מעולה עבורם, כך שהם יכולים להתעדכן בזמן אמת למרות חסימת האינטרנט.

בנוסף, משמש השירות כפתרון לאנשי עסקים ונבחרי ציבור רבים, שמעדיפים שלא להתחבר לקבוצות וואטסאפ המטרידות את מנוחתם, אך מאידך מעוניינים להתעדכן בנעשה בזמן אמת.

לצד זאת, נהנים המנויים מתוכן מאומת ואיכותי, ללא כל עדכון המבוסס על 'רב סרן שמועתי'.

כל מנויי 'בחזית מדיה' הם מנויים מתחדשים ללא התחייבות. במילים פשוטות: המינוי מתחדש אוטומטית, אלא אם כן מבקשים להפסיק אותו. הכי טוב לדבר איתנו על זה בטלפון 02-800-3559

אפשר לרכוש מינוי ל'בחזית מדיה' בכרטיס אשראי, בהוראת קבע שלא תופסת מסגרת.