שיתוף
תגובות
לאישה » אופנה וסטייל » 6 דרכים לשמור על האיפור שלך כל האירוע
עמדת טיפוח
אחד החששות שלנו הוא איפור שיורד או נמרח באמצע אירוע • מעין קרני, מאפרת הבית של 'בחזית לאישה' עם טיפים מקצועיים שיעזרו לך לשמור על איפור עד סיום האירוע
תגיות:
איפור | צילום: Lia Koltyrina, שאטרסטוק

התאפרתן? מצוין. ישנם מקרים בהם האיפור יכול להיפגם, לרדת, להימרח. חשוב מאוד להתנהג בטבעיות, אך ישנן פעולות שעשויות למנוע את קלקול האיפור.

  1. חשוב מאוד, גם בזמן שאת חשה גירוד מציק, להימנע ככל האפשר מגירוד הפנים, אלא במקרים דחופים, או אז מומלץ לטפוח בעדינות על האזור הרצוי.
  2. במקרה של דמעות (שיהיו רק של שמחה!) חשוב לא לנגב את הדמעות עם אצבע או מפית נייר קשיחה, אלא לטפוח אותן אל תוך טישו רך, זאת על מנת שלא ימרחו את המסקרה עוד יותר ולא יזיזו ויפרקו את המייקאפ.
  3. מצוננת? נסי לא לקנח את כל האף. מה כן? קחי טישו בין אצבעותייך ונגבי בעדינות כמה שיותר קרוב לאזור הנחיריים הדולפים. את לא רוצה אף אדום בצילומים, או אף שירד ממנו כל המייקאפ.
  4. שפתון? על אף הלחץ, השתדלי שלא ללעוס מסטיק, הוא יוריד לך את השפתון מהצדדים. ארוחה רגילה אינה אמורה למחוק את השפתון, אך לעיסות מתמשכות כן. במקרה הצורך תמיד תוכלי להשלים בעצמך מריחת אודם נוספת.
  5. אם את לחוצה על השפתון, מאפרת טובה תצייד אותך בשפתונים שהשתמשה (על ידי קנייה שלך כמובן) או תשים קצת בקופסונת סגורה עם אפליקטור לשפתיים לשימושך האישי! דאגי לא לשים יותר מידי שכבות כדי שלא יתפורר.
  6. אם יש לך שפתון אטום משלך, תמיד תוכלי לשים במקרה שהראשון ירד. השפתונים העמידים כיום בשוק הם של מאט מייביילין.
הצטרפו ועקבו אחר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכני
פופולרי
ויראלי
מטבע
שער יציג
שינוי
עדכון אחרון:
חכמה אמיתית היא לדעת שאתה לא יודע כלום...

התקינו את האפליקציה החדשה שלנו!
ותישארו מעודכנים