שיתוף
תגובות
כלכלה » מהפיכת השירות בבנימין נמשכת: הביטוח הלאומי פתח סניף שירות נרחב
תנופת פיתוח
שר העבודה יואב בן צור וראש המועצה חנכו את סניף הביטוח הלאומי בשער בנימין המיועד לעשרות אלפי תושבי בנימין והסביבה | שר העבודה: "יש לי פינה חמה להתיישבות"
מעמד חנוכת סניף הביטוח הלאומי | צילום: דוברות

המוסד לביטוח לאומי חנך אמש (רביעי) מוקד שירות אזורי גדול בשער בנימין במטרה לקרב את שירותי הביטוח הלאומי לתושבי בנימין. 

פתיחת סניף הביטוח הלאומי מצטרפת לפתיחת סניף רשות האוכלוסין באזור בשנה שעברה. במועצת בנימין עמלים להביא שירותים נוספים לאזור כדי לקרב אותם אל התושבים ולפתח את האזור וזאת כחלק ממהפכת השירות לתושב שמובילה המועצה.

במקום ניתן יהיה לקבל שירות בנושאים שונים ורחבים בהם: קצבאות ודמי ביטוח, הגשת בקשות לקצבאות אבטלה, מילואים, הבטחת הכנסה, סיעוד ובנוסף: מסירת והגשת מסמכים, קבלת אישורים, קוד סודי לאתר המידע האישי ועוד.

עוד מבחזית החדשות

במעמד חנוכת סניף הביטוח הלאומי השתתפו שר העבודה יואב בן צור, מ"מ מנכ"ל הביטוח הלאומי ירונה שלום ובכירי המשרד, ראש מועצת בנימין ישראל גנץ וראש מועצת בית אל שי אלון.

יואב בן צור, שר העבודה אמר בטקס: "אנחנו לא חוגגים רק את ההתחדשות הפיזית של חנוכת מבנה החדש, אלא גם את הגאווה העומדת מאחורי הפתיחה שלו. פתיחת הסניף היא ציון דרך בשירות הציבור שלנו, והיא מעידה על מעמד המדינה למען כלל האזרחים. אני בטוח ששיפור שירותי הביטוח הלאומי באזור המרכזי של הארץ יסתפק בתמיכה חברתית חשובה ותרבות חברתית, ויהווה תרומה משמעותית לשיפור הרווחה והאיכות של חייהם של תושבי החבל בנימין, שאנחנו עשויים לספק באהבה ובאחריות. יש לי פינה חמה להתיישבות ולאזור הזה. תמיד נהיה כאן. תודה לראש המועצה ישראל גנץ על השותפות והעשייה למען הציבור".

ראש המועצה האזורית בנימין ישראל גנץ אמר כי, "אנחנו זוכים לקרב שירות חשוב של המדינה אל תושבי בנימין. המוסד לביטוח לאומי יהיה נגיש מהיום לעשרות אלפי התושבים שלנו בצורה טובה וקרובה לבית. זהו צעד חשוב שמצטרף לשירותי ממשלה נוספים שהבאנו ונביא לבנימין. זו הכרה כי בנימין היא חלק בלתי נפרד ממדינת ישראל.  אני מודה לידידי שר העבודה יואב בן צור, למ"מ מנכ"ל הביטוח הלאומי וכן לאנשי הביטוח הלאומי ומנהלי המועצה על חנוכת סניף השירות החדש לרווחת התושבים".

הצטרפו ועקבו אחר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכני
פופולרי
ויראלי
מטבע
שער יציג
שינוי
עדכון אחרון:
היה אסיר תודה על כל האנשים הקשים בחייך, ותלמד מהם. הם מראים לך בדיוק מי אתה לא רוצה להיות

התקינו את האפליקציה החדשה שלנו!
ותישארו מעודכנים