שיתוף
תגובות
כלכלה » נדל"ן » ברקת תעמיד קו אשראי בסך של כ-140 מיליון שקל לפרויקט מגורים בירושלים
עדי גזית, מנכ"ל ברקת: "עסקה זו ממחישה את היכולות של ברקת לפעול ולתת מענה בצורה מהירה ויעילה"
הדמיית הפרויקט | צילום: ברקת

חברת ברקת, בניהולו של עדי גזית, מהחברות המובילות במתן אשראי בענף הנדל"ן, נרתמת לעזרת 162 חברי קבוצת רכישה שהיו חתומים על קבלת מימון מחברת טריא לצורך השלמת פרויקט 'אור וברכה' -פרויקט מגורים בשכונת מורדות גילה בירושלים. ברקת תעניק מימון ליווי בסך כולל של כ-140 מיליון שקל להשלמת הקמת פרויקט מגורים שיכלול 3 בניינים בני 4 קומות, שבמסגרתו ייבנו 120 יח"ד ושמונה קומות חניון תת קרקעיות, הפרויקט מצוי בשלבי הקמת שלד מתקדמים ועומד על כ-47% ביצוע. עורך הדין המלווה את ברקת בעסקה הוא עו"ד יוני שטינמץ ממשרד עוה"ד ליפא מאיר.

המימון שנחתם מורכב מפעימה ראשונה אשר מטרתה פירעון החוב של קבוצת הלווים מטריא ולצורך ביצוע תשלומים דחופים הנדרשים להמשך הקמת הפרויקט. סכום זה יועמד כנגד שעבוד ראשון על מקרקעי הפרויקט לטובת ברקת, עוד לפני חיתום פרטני של הלווים; המשך הליווי כפוף להשלמת בדיקות החיתום הדרושות על ידי החברה בסטנדרטיים המקובלים בחברה. סכומי הלוואות אלו יועמדו כנגד שעבודים וביטחונות, כמקובל בעסקאות מימון אלו ע"י החברה.

עוד מבחזית החדשות

לאחרונה חתמה ברקת על שיתופי פעולה עם חברת שלמה ביטוח ועם הכשרה חברה לביטוח. ברקת חתמה על הסכם למימון וליווי פרויקט להקמת בניין משרדים ומסחר במבשרת ציון ביחד עם חברת שלמה ביטוח אשר תעמיד את הערבויות לרוכשים. הפרויקט שיוקם ברחוב החוצבים בעיר יכלול בניין משרדים ומסחר בשטח עילי של כ-4,100 מ"ר מעל מרתפים בשטח של כ-3,900 מ"ר. במבנה יוקמו 3 וחצי קומות משרדים, קומת מסחר וכן 3 קומות מרתף שיכללו 104 חניות ושטחי אחסנה.  מסגרת האשראי לפרויקט כולל ערבויות הינה בהיקף של כ-78 מיליון שקל. הסכם נוסף עליו חתמה ברקת לאחרונה עם הכשרה חברה לביטוח למימון וליווי פרויקט לחיזוק מבנה קיים בעל 32 יח"ד והקמת 32 יח"ד חדשות במסגרת תמ"א 38/1 ברובע ג' באשדוד. במסגרת ההסכם יעמידו החברות את המימון והערבויות לרוכשים בהיקף של כ- 60 מיליון שקל.

עדי גזית, מנכ"ל ברקת: "עסקה זו ממחישה את היכולות של ברקת לפעול ולתת מענה בצורה מהירה ויעילה להעמדת מימון  לפרויקטי נדל"ן – קבוצות רכישה וליווי יזמים, דבר המאפשר לחברה להעניק פתרונות מידיים למימון מכל סוג שהוא ולנהל עסקאות באופן מיטבי. השקענו רבות בייעול וטיוב הליך העמדת האשראי המזרז משמעותית את התהליך הכולל מרגע הפניה ועד לשלב העמדת ההלוואה, והדבר מקבל ביטוי הלכה למעשה. אנו בוחנים כל העת עסקאות מימון, שומרים על נזילות ומקורות דרושים על מנת להגיב מהר, וערוכים לפניות מצד קבוצות רכישה ויזמי נדל"ן בסגמנטים מגוונים בתחום בהיקפים משמעותיים".

ברקת בשליטת רוני בירם, יו"ר החברה, גיל דויטש, ועדי גזית, מנכ"ל החברה, מתמקדת בליווי בניה ליזמים לפי חוק מכר והלוואות לקבוצות רכישה ובעלי קרקע.

הצטרפו ועקבו אחר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכני
פופולרי
ויראלי
מטבע
שער יציג
שינוי
עדכון אחרון:
מי שלא מרוצה מהיחס שהוא מקבל, שיבדוק איזה יחס הוא נותן

התקינו את האפליקציה החדשה שלנו!
ותישארו מעודכנים