שיתוף
תגובות
צרכנות » רגע של התרעננות דיגיטלית אמיתית: הדרן!
הקיץ בפתח
חשבתם פעם איך לצנן את הקיץ הישראלי המהביל? אולי לייבא חליפות חלל עם מיזוג פנימי הנמכרות לאסטרונאוטים? אולי להתקין מערכות אוורור ברחובות? אבל אל תלכו רחוק
סמארטפון כשר | צילום: הדרן

הפתרון כאן קרוב ובהישג ידכם ממש – סמארטפון שמור הדרן שנותן לכם בדיוק את כל מה שאתם צריכים בהתאמה אישית, בלי עומס דיגיטלי מיותר ומזיק לראש שלכם.

בחברת הדרן מספרים על גל ענק של מכתבי תודה שהתקבלו בשולחן המערכת, ובהם הערכה והוקרה ממצטרפים חדשים שגילו את האור והכירו לראשונה בחייהם הגנה מיטבית שמשאירה להם חיים מחוץ למסך. לדברי ישראל מפתח תקוה, חשמלאי ואב לארבעה: 'הייתי די מיואש מהטלפון שלי. ניסיתי לצמצם שעות מסך ולהשקיע יותר במשפחה ולצאת עם האשה וגם כמובן לקבוע שיעור דף היומי מידי ערב, אבל הטלפון 'אכל' לי את הזמן. בעצת הרב שלי קניתי מכשיר הדרן, וראו זה פלא, לא הפסדתי כלום יש לי הכל בטלפון, ומצד שני הוא כבר לא משתלט על חיי'.

עוד מבחזית החדשות

הלכה למעשה הגנת הדרן היא המנוע ההיברידי החזק ביותר בשוק ההגנה הסלולרי. הודות לפיתוח בלעדי בעולם של שרת אפליקציות נקי מהשורש, נהנים עשרות אלפי לקוחות הדרן מכל מה שהם צריכים בטלפון, כאשר אפליקציות רבות יכולות להיפתח בנקיות מוחלטת הודות לפיתוח השרת המסונן בלי להתפשר על רמת ההגנה, וכך פסגת ההגנה ופסגת הטכנולוגיה נושקות זו לזו כשבתווך המרוויחים העיקריים, לקוחות החברה.

בוועדה המיוחדת שהוקמה על ידי גדולי הדור ע"י בית דין צדק ב"ב ממליצים על הגנת הדרן כטובה ביותר, ומבקשים מהציבור שלא להתפתות להגנות שהפרוץ מרובה בהן על העומד, ואין בהן ממש. למעשה משתמשי הדרן נהנים מהשימוש הכי טוב לחיים בזכות השימוש המושכל בעולם השימושים בטלפון, ומשכך אין מרוצים מהם, הן בפן הגשמי, הן בפן הרוחני.

כעת יצאה חברת הדרן במבצע קיץ מרענן במיוחד! רוכשים מכשיר הדרן מסדרות סמסונג המתקדמות ביותר עם הפיצ'רים האהובים והמצלמות האיכותיות, ומקבלים במתנה דפדפן חדשני לשנה במתנה, בשווי 240 ₪! הדפדפן ישרת אתכם בנאמנות לקישורים הנצרכים מהאפליקציות, כשהוא שומר על רמת ההגנה הייחודית מבית הדרן. מה שבטוח – פתוח.

לרכישה חייגו למוקד הדרן להתאמה אישית בשבילכם: 3230*

הצטרפו ועקבו אחר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכני
פופולרי
ויראלי
מטבע
שער יציג
שינוי
עדכון אחרון:
גם מסע בן אלף קילומטרים מתחיל בצעד אחד קטן

התקינו את האפליקציה החדשה שלנו!
ותישארו מעודכנים