שיתוף
תגובות
חדשות » חדשות חרדים » פגישת מרן הגרמ"ה הירש במעונו של הגרמ"צ ברגמן
כי הנה המלכים נועדו
ראש ישיבת סלבודקא מרן הגרמ"ה הירש עלה למעונו של מרן ראש הישיבה הגרמ"צ ברגמן | צילום: שוקי לרר
פגישת מרן הגרמ"ה הירש במעונו של הגרמ"צ ברגמן | צילום: שוקי לרר

ראש הישיבה הגרמ"ה הירש עלה אתמול למעונו של מרן ראש הישיבה הגרמ"צ ברגמן ברחוב האדמו"ר מגור בבני ברק עם צאתו מהכינוס בענין ועדת הרבנים לענייני תקשורת השניים נועדו ביחידות במשך זמן ממושך.

"ועדת הרבנים לענייני תקשורת", פנה ראש הישיבה הגרמ"ה הירש ממלון ויזניץ לרחוב האדמו"ר מגור 28 למעונו של מרן ראש הישיבה הגרמ"צ ברגמן מזקני חברי מועצג"ת, לעדכנו בנושא החלטות וועדת הרבנים שהתכנסה דקות קודם לכן.

עוד נודע כי במהלך מסעו של מרן ראש הישיבה הגרמ"צ ברגמן, עמד ראש הישיבה הגרמ"ה הירש בקשר רציף עם הגרמ"צ לקבל את ברכתו ותמיכתו המלאה בענין וועדת הרבנים לענייני תקשורת.

עם כניסתו בירך הגרמ"ה את הגרמ"צ, שנמצא בתוך השלושים לפטירת בנו זצ"ל, בברכת ניחומים, לאחר מכן ביקש הגרמ"צ מכל הנוכחים, המקורבים ובני הבית לצאת מן החדר, כשהשניים נסגרים במשך זמן ממושך, כשפרטי שיחת גדולי ישראל נותרת חסויה.

הקשר בין שני גדולי ישראל מתקיים כבר שנים ארוכות, כשבין השניים שוררת הערכה הדדית, הגרמ"צ נשמע מתבטא מספר פעמים בדברי הנוגעים לענייני ציבור רבים, "לרבי משה הלל יש אחריות ויש לו שכל ישר". כשלעומתו הגרמ"ה מתבטא על הגמ"צ בביטויים מפליגים של גדלות וכי "רבי מאיר צבי הוא שריד לדור דעה וממנחילי המסורה מהחזו"א והרב שך לדורנו".

1 פגישת מרן הגרמ"ה הירש במעונו של הגרמ"צ ברגמן
צילום: שוקי לרר
2
צילום:
3
צילום:
4
צילום:
הצטרפו ועקבו אחר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכני
פופולרי
ויראלי
מטבע
שער יציג
שינוי
עדכון אחרון:
חכמה אמיתית היא לדעת שאתה לא יודע כלום...

התקינו את האפליקציה החדשה שלנו!
ותישארו מעודכנים