שיתוף
תגובות
חדשות » מפחיד: רכבת ההרים "קומבה" נתקעה בין שמים לארץ באמצע הנסיעה
תיעוד
עשרות נוסעים נתקעו על המתקן כרבע שעה, כשהם תלויים באוויר וראשם כלפי מטה | התקלה נגרמה כאשר אחד העובדים לחץ על לחצן המצוקה
מתקן ה"קומבה" בסופרלנד בראשון לציון | צילום: ישראל פרקר, מתוך אתר פיקיויקי

רכבת ההרים ״קומבה״, אחד המתקנים הגבוהים והמפחידים ביותר בסופרלנד ראשון לציון ובארץ בכלל, נתקעה היום (ראשון) באמצע הדרך. עשרות הנוסעים שעלו על המתקן חיכו דקות ארוכות מבלי לדעת מתי יצליחו לרדת. בתיעוד שעלה ברשתות החברתיות נראית רכבת ההרים כשהיא תקועה במהופך, ועשרות הנוסעים תלויים באוויר עם ראשם לקרקע ומחכים לסיוע.

תקועים בין שמים וארץ | צילום: רשתות

התקלה אירעה בעקבות לחיצתו של אחד מעובדי המקום על לחצן מצוקה, מה שהביא לעצירת הרכבת. לאחר דקות ארוכות הופעלה הרכבת מחדש, והנוסעים ירדו ממנה בריאים ושלמים.

עוד מבחזית החדשות

מתקן ה״קומבה״ עולה לגובה של כ-50 מטרים במהירות של 100 קמ״ש. ״המתקן הוא מהדור המתקדם ביותר של רכבות ההרים״ נמסר מהסופרלנד. ״עולים לגובה ונסחפים לדהירה עוצרת נשימה, למטה ולמעלה, המלווה בלופים מהפכי קרביים, בברגים מסולסלים ובירידות חדות, כמעט ללא מעצורים. תרגישו איך הנשמה יוצאת מהגוף עם כל צרחה וצרחה. עוד כתבו באתר ה״סופרלנד״ על המתקן: ״רמת הבטיחות כאן היא מהגבוהות ביותר בארץ״.

תגובת הסופרלנד: ״לחצן החירום של מתקן רכבת הקומבה נלחץ בטעות, הרכבת נעצרה לדקה שתיים. האנשים היו ישובים בצורה נוחה, הרכבת הופעלה שוב, לא הייתה ואין שום תקלה טכנית ברכבת הקומבה״.

הצטרפו ועקבו אחר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכני
פופולרי
ויראלי
מטבע
שער יציג
שינוי
עדכון אחרון:
אמונה זה לעלות במדרגה הראשונה, למרות שלא רואים את כל גרם המדרגות

התקינו את האפליקציה החדשה שלנו!
ותישארו מעודכנים