שיתוף
תגובות
חדשות » ראש המוסד לשעבר יוסי כהן: איראן ממנת את הטרור בעולם
משטר טרור
הדברים נאמרו באירוע של ההסתדרות הציונית העולמית בבאזל לציון 125 שנים לקונגרס הציוני העולמי | הממשל הזה קורא להשמדת מדינת ישראל מהמפה
ראש המוסד לשעבר יוסי כהן | צילום: יוסי זליגר
המילון האוניברסלי חולמים שהילדים יכינו לבד שיעורי בית
מקודם
המילון העולמי - עצור
מקודם

לדברי ראש המוסד לשעבר יוסי כהן, איראן מנסה לכתר את ישראל מהדרום בעזה דרך הצפון בסוריה ובלבנון. היא מאמנת ומממנת ארגוני טרור. הממשל מאפשר לארגוני טרור לשלוח לעבר ישראל אלפי טילים

במהלך תפקידי כראש המוסד עשינו הרבה מבצעים שנעשו כנגד תכנית הגרעין האיראנית, כולל בלב ליבה של איראן. המשטר האיראני משקר לכל העולם ואנחנו הוכחנו זאת כשהבאנו אלפי מסמכים מהארכיון האיראני, מסמכים שהוכיחו כי האיראנים שיקרו לסבא"א.

היום בבוקר כשיש שיחות על הסכם גרעין עם איראן, אני יכול להבטיח שישראל תעשה את כל הדרוש כדי לעכב ולמנוע מהאיראנים לבנות פצצות אטום שיאיימו על מדינת ישראל.

ראש המוסד לשעבר יוסי כהן התייחס להסכמי השלום, הסכמי אברהם, עבודת המוסד איננה רק איסוף מודיעין אלא גם קידום השלום. ראינו את התוצאות האלו בחתימת הסכמי אברהם, אני מתפלל שעוד אומות מהאזור שלנו יצטרפו לטרנד השלום.

את הדברים אמר כהן בכנס שיזמה ההסתדרות הציונית העולמית לציון 125 שנה לקונגרס הציוני הראשון בבאזל בהשתתפות למעלה מ 1,400 מנהיגים, יזמים ופילנתרופים יהודים מרחבי העולם. הכנס עוסק ביישום חזונו החברתי-כלכלי של הרצל ובגיבוש מענה לאתגרים של העם היהודי בעשורים הבאים.

יושב ראש ההסתדרות הציונית העולמית יעקב חגואל מסר, ״החזון של הרצל לפני 125 שנה, כלל לא רק את הקמתה של מדינה יהודית בארץ ישראל אלא גם הקמת חברת מופת ציונית, מנהיגותית, המחויבת ליצירת עולם טוב יותר. חזונו של הרצל דיבר על הקמת מנהיגות יהודית שתוביל את יהודי העולם לבית לאומי אחד, וחמישים שנים בדיוק לאחר הקמת החלום שלו קמה מדינת ישראל״.

הצטרפו ועקבו אחר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכני
פופולרי
ויראלי
מטבע
שער יציג
שינוי
עדכון אחרון:
בנה את החלומות של עצמך, אחרת מישהו אחר ישכור אותך כדי לבנות את החלומות שלו

התקינו את האפליקציה החדשה שלנו!
ותישארו מעודכנים