שיתוף
תגובות
חדשות » פלילים ומשטרה » שלושה חרדים נעצרו בחשד למעורבות ברצח
30 שנה אחרי
המשטרה עצרה שני גברים ואישה בשנות ה-60 לחייהם תושבי העיר ירושלים, זאת בחשד למעורבותם בתיקי רצח והיעדרות הנחקרים במשטרה מזה למעלה מ-30 שנים
תגיות:
אחד מהעצורים | צילום: דוברות המשטרה

לפנות בוקר (א'), עצרו בלשי היחידה המרכזית של מחוז ירושלים שלושה חשודים, שני גברים ואישה בשנות ה-60 לחייהם תושבי העיר ירושלים, זאת בחשד למעורבותם בתיקי רצח והיעדרות הנחקרים במשטרה מזה למעלה מ-30 שנים.

לאחר מעצרם, השלושה הועברו לחקירה ביחידה המרכזית במחוז ירושלים. בהמשך היום, הם יובאו בפני בית המשפט, שם צפויה המשטרה לבקש את הארכת מעצרם. כמו כן ובהתאם להתפתחויות החקירה, צפויים בהמשך מעצרים נוספים.

בתיקים אלו קיים צו איסור פרסום שניתן על ידי בית משפט השלום בירושלים.

מדובר בין היתר, ברצח אברהם אדרי בשנות ה-90 שגופתו נמצאה ביער רמות בירושלים. זאת, לאחר שנעלם אחרי ביקור בישיבה בה עבד. וברצח ניסים שטרית בשנות ה-80 ששמה של אחת הכתות בירושלים נקשרה לשתי הפרשיות.

במשך כל השנים, מאז שנת 1986, המשטרה ניהלה את החקירה תחת מעטה של צו איסור פרסום. לפנות בוקר נעצרו, כאמור, החשודים, וכעת ייתכנו גם מעצרים נוספים.

בשל אופי המקרה, וצו איסור הפרסום שהטיל בית המשפט על התיק, לא ניתן לחשוף פרטים, אך ההערכה היא כי החשודים לא היו שומרי תורה ומצוות בעת ביצוע המעשה המיוחס להם.

הצטרפו ועקבו אחר

2 Responses

  1. אם החשודים לא היו שומרי תורה ומצוות בעת ביצוע המעשה המיוחס להם, למה אתם כותבים חרדים נעצרו ??
    זה עוול גדול ועיוות היוצרות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכני
פופולרי
ויראלי
מטבע
שער יציג
שינוי
עדכון אחרון:
התקשורת, כמו אש, היא משרת נהדר, אך אדון נורא
(ג'יימס פנימור קופר)

התקינו את האפליקציה החדשה שלנו!
ותישארו מעודכנים