שיתוף
תגובות
חדשות » חדשות בארץ » שוטר התחזה לעובד בזק במטרה להלהיט את השטח
פרובוקציה
השוטר צעק והתגרה בתושבים • מהמשטרה נמסר: "אנו פועלים לשמירה על ביטחונם ושלומם של תושבי האזור" • מטעם בזק נמסר: "אין לחברה כל קשר לאירוע"
שוטר התחזה לעובד בזק | צילום: צעירי בת עין

שוטר נכנס לישוב בת עין כשהוא מוסווה כעובד ערבי של חברת בזק, במטרה להלהיט את השטח ולגרום לכך שפעילי ימין קיצוני יתקפו אותו ובכך להביא למעצרם. התושבים זיהו את התרמית לאחר שראו מזל"ט משטרתי בשמי הישוב.

התושבים סיפרו כי השוטר צעק והתגרה בתושבים, אולם למרות הפרובוקציה לא נוצר שום מגע בינם ובינו. התושבים הבינו כי מדובר במארב משטרתי ועזבו את המקום, ולאחר מכן עזב גם השוטר המתחזה. בתיעוד האירוע נראה השוטר המתחזה ברכב בעל מדבקה של חברת 'בזק'. כמו כן ליד מוסדות החינוך של היושב נראו מספר שוטרים כשמעליהם מסתובב המזל"ט המשטרתי, שצבעו שחור.

עו"ד משה פולסקי מארגון חוננו ביקר את התנהלות המשטרה "‏שוב אנו עדים לפעילות משטרתית יזומה, למעשה לפרובוקציה משטרתית. שבה משטרת ישראל שולחת שוטרים סמויים מוסווים לעובדי בזק להסתובב בבת עין, להתגרות בתושבי בת עין היהודים על מנת ליצור איזה אירוע, איזה חיכוך – כדי שבסופו של דבר יעצרו יהודים".

פולסקי הוסיף "די, אין מקום לפרובוקציות האלה. הדבר מאוד מצער, אפילו מקומם, שמשטרת ישראל במקום להפנות את כל האמצעים, את כל הסוכנים הסמויים כדי לתפוס מחבלים ופוגעים פלסטינים בימים שהטרור והאלימות מרימים ראש, משטרת ישראל יש לה את הזמן ליצור פרובוקציות משלה. חבל".

ממשטרת ישראל נמסר: "משטרת ישראל יחד עם כוחות הביטחון מבצעים פעילות יזומה לאכיפת החוק ולשמירה על ביטחונם ושלומם של תושבי האזור".

מחברת בזק נמסר כי "אין לחברה כל קשר לאירוע בבת עין ולהתחזות שוטר לעובד החברה והיא לא ידעה בשום דרך על כוונת המשטרה בעניין. בזק רואה בחומרה אירוע זה העושה שימוש לרעה בשמה".

הצטרפו ועקבו אחר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכני
פופולרי
ויראלי
מטבע
שער יציג
שינוי
עדכון אחרון:
הישג ענק הוא להגיב באותה צורה גם כאשר מנצחים וגם כאשר מפסידים

התקינו את האפליקציה החדשה שלנו!
ותישארו מעודכנים