שיתוף
תגובות
חדשות » צה"ל חיסל בכיר חיזבאללה בעומק לבנון באמצעות כלי טיס בלתי מאוייש
החזית בצפונית
צה"ל הודיע כי חיסל את מיסם אל-עטאר, בכיר במערך ההגנה האווירית של חיזבאללה: "לקח חלק בתכנון פעולות טרור נגד ישראל, רכש את הידע בביקורים באיראן"

כלי תקשורת בלבנון דיווחו הערב (שבת) על מותו של בכיר בחיזבאללה, שנהרג כשכטב"ם תקף רכב בכביש בעלבכ-אל-קאע. התקיפה הייתה כ-112 ק"מ מהגבול עם ישראל. בהמשך אישר צה"ל את הדיווח על התקיפה והודיע כי חיסל את מיסם אל-עטאר, ואמר שמדובר ב"מחבל שהיווה מוקד ידע משמעותי במערך ההגנה האווירית של חיזבאללה".
התקשורת הלבנונית הגדירה את אל-עטאר כבכיר צבאי שעובד בתחום הטילים בארגון הטרור השיעי. חיזבאללה הודיע על מותו של אל-עטאר, המכונה האדי, מהעיירה שעת באזור אל-בקאע.

בהודעת צה"ל נמסר כי אל-עטאר "לקח חלק בתכנון והוצאה לפועל של מגוון פעולות טרור כנגד מדינת ישראל". בהודעה נאמר שאל-עטאר "רכש את הידע שלו בביקוריו באיראן וסייע בהתעצמות של חיזבאללה בנשק איראני. החיסול מהווה פגיעה נוספת ביכולותיו של מערך ההגנה האווירית של חיזבאללה. חיל האוויר ימשיך לפעול היכן שידרש לרבות בשמי לבנון להסרת איום מתושבי מדינת ישראל ומימוש משימות צה״ל".

בהמשך הערב דיווח עלי שועייב, כתב רשת אל-מנאר של חיזבאללה, על תקיפה אווירית בין העיירות אל-עדיסה וכפר כילא בדרום לבנון.
הבוקר מסר דובר צה"ל כי מטוסי קרב וכלי טיס של חיל האוויר תקפו במהלך הלילה כמה יעדי חיזבאללה בדרום לבנון, בהם מבנה צבאי במרחב כפר כילא, מחבלים שזוהו באזור בינת ג׳בל, ותשתיות טרור שזוהו בעיר וכן במרחב יארין. בהמשך היום נמשכו האזעקות בגבול הצפון.

הצטרפו ועקבו אחר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכני
פופולרי
ויראלי
מטבע
שער יציג
שינוי
עדכון אחרון:
אושר הוא האומנות לקלוע זר פרחים, מהפרחים שבתחום השגותינו

התקינו את האפליקציה החדשה שלנו!
ותישארו מעודכנים