שיתוף
תגובות
חדשות » מקורבי ביידן: מצב רוחו מדוכדך, הוא מושפל וחסר ביטחון אחרי העימות מול טראמפ. "פרישה מהמירוץ- אפשרות שנלקחת בחשבון"
ביי ביי ביידן?
הנשיא יתכנס היום עם משפחתו ומקורביו אחרי ההשפלה שספג בעימות מול טראמפ, וישקול לפרוש מהמירוץ
ג'ו ביידן | צילום: By mccv, שאטרסטוק

נשיא ארה"ב, ג'ו ביידן, צפוי לדון בעתיד מסע הבחירות שלו עם בני משפחתו, כך דווח היום (ראשון) ברשת NBC. זאת בעקבות העימות הטלוויזיוני שהותיר דמוקרטים רבים מודאגים. למרות תמיכה פומבית ממנהיגי המפלגה, מקורות מדווחים על חששות פרטיים בקרב בכירים דמוקרטים לגבי סיכוייו של ביידן מול טראמפ בנובמבר.

גורם המקורב לביידן טען כי למרות שאמר בנאומו בצפון קרוליינה כי אינו מתכוון לפרוש, מצב רוחו של נשיא ארה"ב מעורער והוא חש מושפל וחסר ביטחון. מקורב נוסף אמר: "האדם היחיד שיש לו השפעה מכרעת עליו היא הגברת הראשונה. אם היא תחליט שצריך להיות שינוי כיוון, יהיה שינוי כיוון".

עד כה, מנהיגי המפלגה הבכירים הביעו תמיכה פומבית בביידן. אולם דמוקרטים בקונגרס, כך על פי מקורות ששוחחו עם רשת NBC, הביעו חששות לגבי סיכויי הצלחתו. למרות זאת, בקרב הדמוקרטים הבכירים מבינים כי יש לתת לביידן את המרחב לקבוע את המשך צעדיו. המפגש המשפחתי שיתקיים בקמפ דייוויד, שתוכנן מראש, צפוי לכלול שיחות לא רשמיות על עתיד הקמפיין.

הצטרפו ועקבו אחר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכני
פופולרי
ויראלי
מטבע
שער יציג
שינוי
עדכון אחרון:
מי שלא מרוצה מהיחס שהוא מקבל, שיבדוק איזה יחס הוא נותן

התקינו את האפליקציה החדשה שלנו!
ותישארו מעודכנים