שיתוף
תגובות
חדשות » חדשות חרדים » "כן לייעול – לא לחיסול הרבנות הראשית"
הרה"ר לרבני ארה"ב
הרב לאו התייחס למהלכים מסוימים שנרקמים בימים אלו ואמר "אנחנו חייבים לזכור, כולנו אנשים אחים והאחריות לשמירה על הצביון היהודי של מדינת ישראל מוטלת על כולנו
תגיות:
| צילום: דוברות הרה"ר

הרב הראשי לישראל הגר"ד לאו קיים הבוקר ישיבה מיוחדת לבקשת קבוצת רבנים מארצות הברית אשר הגיעו לביקור בארץ וביקשו לשמוע את עמדתו הרב הראשי בסוגיות שעומדות על הפרק בארץ ובעולם. הרב הראשי שוחח עם הרבנים על החשיבות הגדולה של האכפתיות לעם ישראל וחיבור של יהודים חזרה לעם ישראל ולמדינות ישראל.

עוד אמר הרב הראשי בישיבה כי יש חשיבות רבה מאד לשמירה על מערך הכשרות ומערך הגיור אשר מוכרים כיום בכל העולם וכל רבני הקהילות סומכים את ידם על מערכות אלו בשל המקצועיות והדרך אותה הם מובילים כאשר מחד נצמדים להוראות השולחן ערוך ויחד עם זאת עושים העל בכדי להגיש את שירותים אלו בצורה שתתאים לכל אחד ואחד.

הרב הראשי התייחס למהלכים מסוימים שנרקמים בימים אלו ואמר "אנחנו חייבים לזכור, כולנו אנשים אחים והאחריות לשמירה על הצביון היהודי של מדינת ישראל מוטלת על כולנו לכן חייבים לומר בקול ברור בכל מקום, לא לחיסול הרבנות הראשית, לא להריסת המרקם הדק והסטטוס קוו השביר שגם ככה בקושי מתקיים".

"כמובן שככל שניתן לייעל ולשפר אנחנו בעד וזה הקידוש ה׳ הכי גדול שאפשר לעשות אבל חייבים להדגיש שלא לשפוך את התינוק עם המים ולדאוג להמשך קיומה של הרבנות הראשית כפי שהיא היום' אני מקווה כי נקבל את הכלים הנצרכים לייעול ושיפור המערכת ונוכל להמשיך לקדש שם שמים בעולם".

הצטרפו ועקבו אחר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכני
פופולרי
ויראלי
מטבע
שער יציג
שינוי
עדכון אחרון:
אמונה זה לעלות במדרגה הראשונה, למרות שלא רואים את כל גרם המדרגות

התקינו את האפליקציה החדשה שלנו!
ותישארו מעודכנים