שיתוף
תגובות
חדשות » חדשות בארץ » השר גנץ נפגש הבוקר עם מלך ירדן עבדאללה
בידיעת רה"מ?
בפגישה גנץ הדגיש לעבדאללה השני, את החשיבות האסטרטגית ביחסים הקרובים בין ישראל לירדן, התורמים לביטחון שתי המדינות • באופן חריג הירדנים פרסמו תמונה מהפגישה
פגישת גנץ והמלך עבדאללה | צילום: באדיבות המצלם

לאחר פגישת גנץ – אבו-מאזן, שר הבטחון ממשיך בפגישות מדיניות והבוקר (ד') הוא נפגש עם מלך ירדן, עבדאללה השני, כשהפעם באופן חריג הירדנים אף פרסמו תמונה מהפגישה.

בפגישה גנץ הדגיש לעבדאללה השני, את החשיבות האסטרטגית ביחסים הקרובים בין ישראל לירדן, התורמים לביטחון שתי המדינות. שר הביטחון ומלך ירדן דנו בסוגיות ביטחוניות ומדיניות ושר הביטחון גנץ הודה למלך, על פעילותו לשמירה על היציבות באזור ולחיזוק השלום והנורמליזציה.

המלך עבדאללה הדגיש את "חשיבות השמירה על השקט בשטחים הפלסטיניים, ובנקיטת כל האמצעים ליצירת האופק המדיני להסכם שלום המבוסס על פתרון שתי המדינות".

שר הביטחון בירך על שיפור היחסים בין ישראל לירדן מאז הקמת הממשלה, והביע את מחויבתו להמשך חיזוק הקשרים הביטחוניים, הכלכליים והאזרחיים.

בפגישה השתתפו מהצד הישראלי – ראש האגף המדיני-ביטחוני, זהר פלטי, ראשת המטה מעיין ישראלי והמזכיר הצבאי תא"ל יקי דולף. מהצד הירדני השתתפו – סגן ראש הממשלה ושר החוץ והתפוצות, מר איימן ספדי, מנהל האגף לעניינים פוליטיים, מר מואת אל זועבי ומנהל לשכת הוד מלכותו, ד"ר ג'עפר חסן.

הצטרפו ועקבו אחר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכני
פופולרי
ויראלי
מטבע
שער יציג
שינוי
עדכון אחרון:
לא משנה כמה המצב טוב או רע, תמיד הוא בסוף משתנה

התקינו את האפליקציה החדשה שלנו!
ותישארו מעודכנים