שיתוף
תגובות
חדשות » הרמטכ"ל הרצי הלוי ברפיח: מתקרבים לנקודה שבה נכריע את חמאס
ניצחון מוחלט?
רב-אלוף הרצי הלוי, קיים הערכת מצב במרחב רפיח ואמר כי "אנחנו עם הישגים מאוד גבוהים בלחימה ברפיח. אנחנו בפירוש לקראת הכרעה"

הרמטכ״ל, רב-אלוף הרצי הלוי, קיים הערכת מצב במרחב רפיח שברצועת עזה עם מפקד פיקוד הדרום, אלוף ירון פינקלמן, מפקד אוגדה 162, תת-אלוף איציק כהן, מפקדי החטיבות ומפקדים נוספים.

"אנחנו עם הישגים מאוד גבוהים בלחימה ברפיח", אמר הרמטכ"ל, "ואני אומר לכם על זה הערכה רבה מאוד. זה בא לידי ביטוי גם בכמות מחבלים הרוגים, גם בתשתיות המושמדות, בתת קרקע, במיפוי שלו, בהשמדה שלו ובהתקדמות, בלחימה בתת הקרקע, שהיא מאוד מורכבת".

הרמטכ"ל הוסיף כי "עצם זה שאוגדה 162 שולטת עכשיו על ציר פילדלפי מהים עד משולש הגבולות, ישראל עזה מצרים, זה דבר מאוד מאוד משמעותי לסגירה של צינור החמצן של חמאס להברחות עתידיות ואנחנו עכשיו מטפלים בנכסי תת הקרקע".

הרמטכ"ל הדגיש כי "אנחנו בפירוש מתקרבים לנקודה שאנחנו אומרים פירקנו את חטיבת רפיח, היא מוכרעת לא במובן הזה שאין בה יותר מחבלים, אלא במובן הזה שהיא לא יודעת לתפקד כמסגרת לוחמת, יש לה המון הרוגים ואתם תדאגו עד סיום המשימה כאן, להרוג כמה שיותר מחבלים, ולהרוס כמה שיותר תשתיות גם בהמשך. הערכה רבה מאוד, מה שקורה כאן הוא מאוד מאוד מרשים מקצועית, תמשיכו ככה".

הצטרפו ועקבו אחר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכני
פופולרי
ויראלי
מטבע
שער יציג
שינוי
עדכון אחרון:
מי שלא עשה טעות לא ניסה שום דבר חדש

התקינו את האפליקציה החדשה שלנו!
ותישארו מעודכנים