שיתוף
תגובות
חדשות » פוליטי » בליכוד תקפו, רה"מ בנט ענה: "מטפלים במצב"
התור לבדיקות
דברי הליכוד: "מחדל מיותר. אין סיבה שאזרחים ימתינו שעות ארוכות לבדיקות קורונה. ממשלת בנט שאמרה שהיא ״מכילה מתים״ עכשיו גם מכילה תורים"
בנט ונתניהו במליאה | צילום: נועם מושקוביץ, דוברות הכנסת

ראש הממשלה, נפתלי בנט, התייחס היום (חמישי), לעומסים במתחמי בדיקות הקורונה, זאת לאחר שמוקדם יותר היום יצאו בליכוד נגד ההתנהלות במתחמי הבדיקות לאחר שאזרחים דיווחו כי חיכו בתור יותר מ-3 שעות לביצוע .בדיקת קורונה.

דברי הליכוד: "מחדל מיותר. אין סיבה שאזרחים ימתינו שעות ארוכות לבדיקות קורונה. ממשלת בנט שאמרה שהיא ״מכילה מתים״ עכשיו גם מכילה תורים – ואזרחי ישראל נאלצים לשלם את המחיר".

בתגובה לדברי הליכוד, אמר בנט: "אני מודע להיקף העומסים במתחמי הבדיקות, ועוקב אחר הדיווחים על המתנה ארוכה מדי בתורים. שר הבריאות, ניצן הורוביץ, ואני פועלים במאמץ משותף כדי לטפל במצב בהקדם האפשרי".

"נקטנו בכמה פעולות באופן מיידי על מנת להסדיר את הנושא: החל מהיום פועלים כבר כ-130 צוותי בדיקה (במקום 115). המשמעות: כ-5,000 איש נוספים יוכלו להיבדק מדי יום. כלל קופות החולים התבקשו ליטול חלק במאמץ. ראשי רשויות קיבלו הקצאה מיוחדת של כחצי מיליון ש"ח להפעלת סדרנים במתחמי הבדיקות. אנחנו מסיטים משאבים למרכזים הצפופים יותר".

"המדיניות שלנו היא קיום שגרת חיים מלאה לצד זן הדלתא. זה דרש מאיתנו להוציא לפועל את מבצע החיסונים, ואת זה ביצענו, ובנוסף לקיים התאמות ולפעול בגמישות. אם יש תקלות, אנחנו מתקנים אותן ומוצאים פתרונות".

"אנחנו חוגגים את חגי תשרי עם המשפחה, בלי סגר, כאשר הילדים בבתי הספר והמשק פתוח. זה מאמץ גדול שמחייב אחריות מהצד שלנו, וסבלנות מצדכם, הציבור".

הצטרפו ועקבו אחר

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכני
פופולרי
ויראלי
מטבע
שער יציג
שינוי
עדכון אחרון:
אם אתה נראה היום כפי שהיית נראה אתמול, בשביל מה לך המחר?

התקינו את האפליקציה החדשה שלנו!
ותישארו מעודכנים