שיתוף
תגובות
חדשות » בני ברק: אדם נפצע בינוני כשניסה לכסות את הסוכה בניילון
תושב בני ברק כבן 43 נפל מסולם בגובה 2 מטר כשכיסה את הסוכה בניילון בשל הגשמים | הפצוע פונה לבית החולים בילינסון במצב בינוני
תגיות: , ,
תליית קישוטים בסוכה | צילום: ChameleonsEye, שאטרסטוק

גבר כבן 43 נפל מסולם בגובה 2 מטר כאשר עלה לכסות את הסוכה עם ניילון בשל הגשמים שירדו הלילה בבני ברק. הפצוע פונה לבית החולים בלינסון במצב בינוני עם חבלה בחזה.

חובש הצלה ידידיה פרידמן סיפר: "כשהגעתי למקום, מצאתי גבר בן 43 הסובל מחבלה בחזה לאחר שנפל מגובה של כ-2 מטרים כשכיסה את הסוכה שלו. הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני הכולל קיבוע וחבישות, והוא פונה במצב בינוני להמשך טיפול בחדר הטראומה בבית החולים בילינסון בפתח תקווה".

עוד מבחזית החדשות

ארגון "אמת יעקב" בעזרת ארגון "בטרם" לבטיחות ילדים, פרסם מספר כללי זהירות נחוצים בימים אלו, על רקע מספר מקרים של נערים ומבוגרים שנפצעו במהלך בניית הסוכה בשבוע האחרון

בפירוק הסוכה בקומות גבוהות, אסור להשעין את הגוף החוצה בין באוויר מעל לגדר ובין על דופן הסוכה בגובה שמעל לגדר, כדי שחלילה לא ייפול למטה. כמו כן יקפיד שלא ייפול חפץ כבד למטה בין בבניית הסוכה ובין במהלך החג, מחשש שעוברים ושבים יפגעו.

כשעולים על סולם יש לוודא שהוא יציב וחזק, עדיף שימוש באזיקונים מאשר ברגים, יש להרחיק מקדחה/מברגה חשמלית, וברגים למיניהם מהישג ידם של ילדים, שימוש במסור חשמלי ייעשה רק על ידי בעל ידע וניסיון.

עוד מבחזית החדשות

יש לוודא שכל חיבורי החשמל תקינים, מוגני מים, ללא חיבורים חרוכים, יש להעדיף תאורת לד תקנית ולהימנע מאלתורים, חשוב להרחיק את התאורה מהסכך. ביציאה מהסוכה חשוב לכבות את התאורה ומוצרי החשמל בסוכה. אם מכניסים מאוורר לסוכה, יש לוודא שהוא תקין ויציב. רצוי להעדיף מאוורר שתלוי על התקרה.

רצוי שלא להדליק נרות בסוכה פן תתפשט האש בסוכה ויבואו לידי סכנה. כמו כן, אין לשים תנורי חימום בסוכה. בעת פירוק הסוכה צריך לבדוק שלא נשארו ברגים או מסמרים שיכולים לגרום לפציעות או לנזק לרכבים.

הצטרפו ועקבו אחר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכני
פופולרי
ויראלי
מטבע
שער יציג
שינוי
עדכון אחרון:
התקשורת, כמו אש, היא משרת נהדר, אך אדון נורא
(ג'יימס פנימור קופר)

התקינו את האפליקציה החדשה שלנו!
ותישארו מעודכנים