שיתוף
תגובות
חדשות » פוליטי » "בנט מסר את מפתחות הממשלה למנסור הבוס"
נתניהו עקץ
בדבריו בכנס ירושלים חשף נתניהו שיחה שקיים עם גורם בעולם הערבי בעניין ממשלתו של בנט עם האחים המוסלמים. לסיום אמר נתניהו: "נחזיר את המדינה שלנו לידיים טובות"
ראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו | צילום: נועם מושקוביץ, דוברות הכנסת

ראש הממשלה לשעבר וראש האופוזיציה ח"כ בנימין נתניהו נאם הערב בכנס ירושלים של העיתון 'בשבע'. בדבריו חשף נתניהו שיחה שקיים עם גורם בעולם הערבי בעניין ממשלתו של בנט עם האחים המוסלמים. כמו"כ תקף נתניהו את בנט ואת הבטחותיו להקמת ממשלת ימין.

"בנט אמר שהממשלה שלו תהיה 'עשר מעלות ימינה'. אם מישהו היה מדרג את עשרות השקרים של בנט, השקר הזה היה מגיע לאחד המקומות הראשונים. כולם רואים את האמת ויודעים שהממשלה הזאת נשלטת לחלוטין על ידי מנסור עבאס והאחים המוסלמים".

"בנט התחייב בבחירות: "ביום הראשון שלי כראש ממשלה אני חותם על אישור מלא להתיישבות הצעירה ביהודה ושומרון'. גם זה לא קרה, כפי שכל ההבטחות של בנט הופרו ברגל גסה: 'לא אשב עם מרצ והעבודה, לא אתן ללפיד להיות ראש ממשלה עם רוטציה או בלי רוטציה, לא אהיה ראש ממשלה עם פחות מעשרה מנדטים, סינגפור, הורדת מיסים, תוך 4 שבועות אחסל את הקורונה". אין אפילו הבטחה אחת שבנט נתן וקיים. כל מה שבנט אומר הוא עושה הפוך. היום, בממשלת ההונאה של בנט-לפיד ועבאס, הוא אפילו לא מצליח לאשר את מתווה אביתר".

"אנחנו נהגנו אחרת: הקמנו את היישוב עמיחי, הכפלנו את ההתיישבות היהודית ביהודה ושומרון, ועשינו את ההכפלה הזאת בשנים הקשות ביותר להתיישבות בצד המדיני, מול ממשלים אמריקנים שהפעילו עליי לחצים כבדים מאוד שלא לבנות אפילו לבנה אחת ביהודה ושומרון".

"בניגוד לבנט, אנחנו הורדנו את הנושא הפלסטיני מסדר היום העולמי. הוכחנו שהדרך לשלום לא עוברת דרך רמאללה אלא עוקפת את רמאללה. בזכות זה הבאנו 4 הסכמי שלום היסטוריים עם מדינות ערב, בלי לוותר על אף שעל, בלי להתכופף ובלי להתקפל, שלום אמיתי שמאפשר עכשיו לשרי הממשלה של בנט ולפיד לעשות ״שבוע-שבוע״ בדובאי, אבו דאבי, בחריין, מרוקו, איפה לא?"

"בימים האחרונים קיבלתי מסר מגורם מאוד חשוב בעולם הערבי. הוא אומר לי: 'אנחנו נלחמים בחירוף נפש באחים המוסלמים, תסביר לי איך דווקא בישראל האחים המוסלמים הם שותפים בכירים בממשלה?'. לך תסביר לו שדווקא בישראל בנט מסר את המפתחות של הממשלה למנסור הבוס. את מחיר הכניעה של בנט לתנועה האיסלאמית כולנו נשלם לצערי עוד שנים רבות".

במקום לסייע לעצמאים, לבעלי עסקים, למי שנפגעים מהקורונה – בנט נותן עשרות מיליארדים כשוחד פוליטי לרע״מ. מס עבאס – למנסור הבוס. הממשלה הזאת פוגעת בכוונה דווקא בשכבות החלשות ובנזקקים רק בגלל שהם לא הצביעו ולא יצביעו בשבילם".

"יש לי הצעה לזה שמחוקק פה חוקים איראניים: מי ששמו מתחיל ב-ב׳, וממשיך ב-נ׳ ואז י׳ ואז מ׳, י׳ ו-נ׳ – לא יוכל להיות ראש ממשלה".

"בנט ולפיד לא אומרים כלום וגם אם הם היו אומרים משהו, אף אחד בעולם לא סופר אותם. כל מה שהם עושים זה בשביל האגו, הסלפי והכיסא. אבל הכיסא הזה רועד וכולם מרגישים את זה. כולנו כאן יחד, נאמני ארץ ישראל, נאמני מורשת ישראל, נאמני עם ישראל. הציונות הדתית וההתיישבות הבינה כבר מזמן את מעשה הנוכלות של בנט ושקד ואף אחד לא יקנה את זה יותר. עם הנצח לא נכנע לטרנדים ולא מתרגש מטרמפיסטים בלי שום תמיכה ציבורית".

"אני גאה לעמוד בראש המחנה הלאומי המאוחד, נעביר ממשלה רעה מן הארץ, ונחזיר את המדינה שלנו לידיים טובות שיבטיחו את נצח ישראל".

הצטרפו ועקבו אחר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכני
פופולרי
ויראלי
מטבע
שער יציג
שינוי
עדכון אחרון:
לא משנה כמה המצב טוב או רע, תמיד הוא בסוף משתנה

התקינו את האפליקציה החדשה שלנו!
ותישארו מעודכנים